BRAMY GARAŻOWE

BRAMY SEGMENTOWE

Bramy segmentowe firmy Hörmann to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem. W ten sposób oszczędzasz więcej miejsca przed i w garażu. Masz wolny cały przejazd, dzięki czemu możesz zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

Bramy segmentowe pasują w każdej sytuacji: nieważne czy Twój garaż jest prostokątny lub skośny, czy zakończony jest łukiem segmentowym lub zaokrąglonym. Dlatego idealnie nadają się do modernizowanych budynków. Bramy automatyczne Hörmann obsługuje sie tak łatwo jak telewizor. Za naciśnięciem guzika – chroniony przed niepogodą – wjeżdżasz do garażu.

Pełna specyfikacja (PDF)

BRAMY UCHYLNE

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Stanowią tradycyjne rozwiązanie zamknięcia garażu. Cechuje je dobra jakość za umiarkowaną cenę. Praktyczne i niedrogie dodatki, jak np. drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna stanowią doskonałe uzupełnienie oferty.

Popularna brama uchylna przetłaczana w poziome lub pionowe linie przekonuje swoim ciągle modnym wzornictwem. Materiał najlepszej jakości zapewnia wytrzymałość bramy i trwałą ochronę przed korozją. Natomiast wybór dowolnej kolorystyki i dodatkowe elementy wystroju, takie jak nawierzchniowe fryzy, przetłoczenia w jodełkę czy uchwyty o pięknym kształcie, umożliwiają kształtowanie indywidualnego wzornictwa bramy.

Bramy uchylne Hörmann są skutecznie zabezpieczone przed opadnięciem i chronią dłonie przed przytrzaśnięciem. Żadna inna brama uchylna nie jest tak bezpieczna. Do tego systemy ryglowania bramy zapewniają ochronę przed włamaniem niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na bramę automatyczną czy obsługiwaną ręcznie.

Pełna specyfikacja (PDF)