MONTAŻ

PROFESJONALNY MONTAŻFirma ADWIL dysponuje doświadczonym zespołem fachowców w dziedzinie montażu, którzy podejmą zlecenie w Twoim domu lub firmie. Wybierając Nasze usługi dołączacie do szerokiego grona zadowolonych klientów. Wycena usługi ustalana jest po spotkaniu z klientem oraz dokonaniem wstępnych wymiarów.

Chętnie doradzimy oraz odpowiemy na każde pytanie w kwestiach technicznych. Wybierając nas masz pewność, że montaż zostanie wykonany przez profesjonalistów. Szybko i bezproblemowo zamontujemy wybrane produkty uwzględniając nowoczesne technologie montażowe, zarówno montaż trójwarstwowy (tzw. ciepły montaż) z wykorzystaniem taśm paroprzepuszczalnych , paroszczelnych oraz podkładów podparapetowych najlepszych producentów na rynku. Montaż ten wyeliminuje mostki termiczne powstające na łączeniu muru z oknem, zapobiega powstawaniu pleśni i co najważniejsze ogranicza utratę ciepła.

Również w swojej ofercie posiadamy system montażu okien w warstwie ocieplenia „MOWO”. System, który eliminuje konieczność stosowania jeszcze nie tak dawno niezbędnych konsoli, kotew i pianek, a wykorzystuje jedynie elementy nośne i docieplające, klej szybkoschnący, taśmę rozprężną oraz podkład gruntujący. System ten pozwala nam uzyskać parametry przenikalności cieplnej podobne do tych w montowanych oknach, co wiąże się z ograniczeniem utraty ciepła i zmniejszeniem rachunków za ogrzewanie.

Niezmiernie miło nam zaprosić Państwa do Naszego salonu,gdzie będą mieli Państwo okazję na żywo zobaczyć prezentację „ciepłego montażu” na ekspozycji,do czego serdecznie zachęcamy!

Uważamy, iż powyższa oferta oraz stała ekipa monterska Naszej firmy posiadająca liczne certyfikaty powinna być dla Państwa podstawą do zaufania.